خدمات من

به واسطه چند سال تجربه‌ای که داشتم فکر می‌کنم می‌تونم در بخش‌های زیر مشاوره بدم و در خدمت دوستان باشم


خدمات حوزه کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار

بسیاری از کسب‌وکارهای کوچک، در برهه‌ای از حیات خود نیاز به رشد دارند و در این زمینه در انتخاب میان توسعه محصولات یا توسعه بازار نیاز به مشاوره و ایده‌پردازی دارند. ارزیابی فرصت‌های بازار برای رشد و انتخاب بهترین گزینه در این موقعیت، راهکاری مناسب برای توسعه کسب‌وکارهای کوچک است.

اگر مدل کسب و کار شما نهایی شده است، و به دنبال تدوین طرح کسب‌وکار برای جذب سرمایه و توجیه‌پذیری اقتصادی پروژه هستید، می‌توانم در این بخش کنار شما باشم. در این بخش من به همراه همکارانم در حوزه‌های فنی مورد نظر شما و حوزه مالی طرحی توجیه‌پذیر متناسب با هدف شما تدوین می‌نماییم.

بسیاری از کسب‌وکار در مرحله اول نیازی به تدوین طرح کسب‌وکار ندارند و لازم است در وهله اول، ارزیابی ایده و محصول و مدل درآمدی آن انجام شود و بعد از آن به سراغ تدوین طرح کسب و کار و جذب سرمایه باشند. بنابراین در این زمینه مهم است، مدل کسب‌وکار ارزیابی شده و نهایی شود. اگر در مورد مدل کسب و کار و نگاه های نوآورانه به مدل کسب و کار شک دارید من می‌تونم کمک کنم.


خدمات حوزه بازاریابی و برندینگ

خلق برند تنها طراحی یک لوگو نیست. خلق برند، طرحی استراتژیک برای سازمان است که از طراحی استراتژی برند تا تعریف اجزای هویت بصری و کلامی و و حتی ویدئویی را شامل می‌شود. و این پایان کار نیست. برند زمانی خلق می‌شود که در ذهن مخاطب نقش می‌بندد و این موضوع با تدوین و اجرای برنامه یکپارچه ارتباطات بازاریابی IMC Plan محقق می‌شود. 

تحقیقات بازار برای شرکت‌ها مانند فانوسی در تاریکی راه بازار هستند. تحقیقات بازار چشم و گوش سازمان را باز می‌کند تا حقایق اطراف خود را درک می‌کند. راهبری پروژه‌های تحقیقات بازار شامل تعریف صورت مسئله و پرسش‌های اساسی تحقیق و تحلیل نتایج متناسب با نیاز شرکت است. تجربیات متعدد من در حوزه‌های سنجش رضایت، ارزیابی جایگاه برند، توسعه محصول و سایر موضوعات متنوع تحقیقات بازار می‌تواند برای کسب و کار شما مناسب باشد.

استراتژی بازاریابی، مهم‌ترین استراتژی سازمان در راستای توسعه فروش محصولات است. استراتژی‌های بازاریابی انواع محتلفی دارند و انتخاب بهترین استراتژی و تدوین برنامه عملیاتی برای اجرای این استراتژی‌ها کاری است که از عهده من بر می‌آید.


خدمات حوزه سرمایه‌گذاری خطرپذیر

ارزش‌گذاری استارتاپ‌ها

یکی از چالش‌های همیشگی استارتاپ‌ها، ارزش‌گذاری استارتاپ‌ برای جذب سرمایه از سرمایه‌گذاران است. همواره دو طرف میز مذاکره نیز به این ارزشگذاری نیاز دارند. سخت‌ترین مرحله ارزش‌گذاری مراحل ابتدایی کار استارتاپ است و تلاش می‌کنیم با منصفانه‌ترین شکل ارزش یک استارتاپ را برآورد نماییم.

شناسایی و ارتباط با سرمایه‌گذاران

به واسطه حضور در اکوسیستم استارتاپی، افتخار آشنایی با برخی از اساتید و مدیران سرمایه‌گذاری و سرمایه‌گذاران نیک‌اندیش را داشته‌ام و می‌توانم استارتاپ‌های حائز صلاحیت را در جلسات آشنایی همراهی کنم.

آماده‌سازی برای ارائه به سرمایه‌گذار

بسیاری از استارتاپ‌ها برای ارائه به سرمایه‌گذار آمادگی کافی ندارند و نمی‌دانند در مواجهه با سرمایه‌گذار با چه سوالاتی مواجه می‌شوند. آموزش استارتاپ‌ها برای این جلسات یکی از کمک‌هایی هست که می‌تونم به کارآفرینان جوان داشته باشم.

Scroll to top